Продавець texigum.kiev.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
687 відгуків

Українська фабрика килимів Карат - еталон відібраного виробництва наповних покриттях

Епоха розвитку

Компанія « КАРАТ» була заснована 1996 року і позиціонувалася, як компанія з продажу напоних покриттях. Через деякий час компанія вирішила побудувати власну фабрику з виготовлення килимів.

2002 рік - Початок підготовчих і будівельних робіт.

2006 рік -  Виготовлення килимів і килимових виробів впровадили в експлуатацію.

2011 рік - Введення в експлуатацію другої майстерні з виробництва килимових виробів, збільшуючи кількість станків до 10 одиниць і подолавши щороку 8 000 000 м2 товарів.

2013 рік — Запускати лінії з виробництва поліпропіленової пряжі, прийнято рішення побудувати новий склад. Крім того, компанія впроваджує в експлуатацію новий сучасний складський комплекс, і завдяки встановлення другого екструдитора для виробництва синтетичних волокон компанія збільшує обсяги виробництва пряжі.

В 2014 року Ця компанія продовжує працювати над поширенням продукції та ринків збуту. Введена в експлуатацію нова машина для виробництва килимових виробів, яка дозволяє нам виготовляти килими зі щільністю 1 000 000 ворсових пучків на м2. Також розширили можливості  Група з виготовлення пряжі - встановивши сучасну крутічно-гортичну машину, що дало змогу виготовляти нитки не тільки з використанням широкої кольорової гами, але й надати їм різних технічних характеристик.

2015 рік компанія "КАРАТ" - Компанія єдиний виробник килимових виробів в Україні.

Виготовлення поліпропиленої нитки

2013 рік став символом розвитку компанії, оскільки було запущено фабрику з виготовлення поліпропіленної поліпропіленової нитки. До 2014 року для виготовлення килимів стали використовувати поліпропіленову нитку власного виробництва.

Крім того, у 2014 році компанія збільшила потужність комплексу, влаштовуючи ще один екструдер для виробництва синтетичних ниток і почала виробництво термофіфікованих ниток як BCF Heat-Set і BCF Friese (кручні і хвильні нитки), тим самим у повному об'ємі забезпечуючи себе текстильними сировинами.

Нагороди і відгуки клієнтів, як символ якості
За десять років на ринку України та Європи компанія "Карат" зарекомендувала себе, як виробник якісної продукції, як касовий партнер і експортер, і як компанія, яка робить цінний внесок у розвиток відчесного килимового виробництва.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner